Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верували или не?!

Популарниот Мајкл Џексон, сепак не и пркосел на гравитацијата, за изведба на неговиот омилен и подоцна зашитен потег на сцена, навалувањето од 45 степени, користел посебни чевли направени за таа намена. Зачудувачкиот танц првпат беше виден во 1987 година, најчесто изведувајќи го на песната „Smooth Criminal“.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!