Поврзи се со нас

Спорт Гостивар

(Видео) Мајсториите на кошаркарите и публиката на натпреварот КК Гостивар – Кожув

Мал дел од мајсториите на гостиварските кошаркари и на гостиварската публика на натпреварот против Kожув.

Тројката на Арсеније Вучковиќ за делириум на трибините, а и на теренот:

Гостивар ле, але.. за четврта победа на „бело-сините“:

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!