Поврзи се со нас

Спорт Гостивар

(Видео) Мајсториите на кошаркарите и публиката на натпреварот КК Гостивар – Кожув

Мал дел од мајсториите на гостиварските кошаркари и на гостиварската публика на натпреварот против Kожув.

Тројката на Арсеније Вучковиќ за делириум на трибините, а и на теренот:

Гостивар ле, але.. за четврта победа на „бело-сините“:

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно