Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Видео од гостувањето на тим-менаџерот на КК Гостивар, Бајрамали Саити на ТВ Сонце

Отворено за случувањата во македонската кошарка, функционирањето на КК Гостивар, за гостиварската публика, проблеми и предности со кои се среќава гостиварскиот тим, за претстојните избори во МКФ, искрено дискутираше тим-менаџерот на гостиварци, Бајрамали Саити-Бали, во вчерашното гостување во емисијата Арена, на телевизија Сонце.

Погледнете ја целата емисија:

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!