fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Видео од гостувањето на тим-менаџерот на КК Гостивар, Бајрамали Саити на ТВ Сонце

Објавено

на

Отворено за случувањата во македонската кошарка, функционирањето на КК Гостивар, за гостиварската публика, проблеми и предности со кои се среќава гостиварскиот тим, за претстојните избори во МКФ, искрено дискутираше тим-менаџерот на гостиварци, Бајрамали Саити-Бали, во вчерашното гостување во емисијата Арена, на телевизија Сонце.

Погледнете ја целата емисија:

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!