fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Викенд временска прогноза

Објавено

на

Викендов не очекува претежно облачно и тивко време.

Денеска е петок, 303-тиот ден во годината. Сонцето изгреа во 6 часот и 6 минути, а ќе зајде во 16 часот и 32 мнути. Времето ќе биде облачно преку целиот ден, утрово беа измерени 8 степени, максималните ќе се искачат до 17 степен.

Исти временски прилики ќе се задржат и утре, со температури помеѓу 10 и 20 степени. За во недела метеролозите најавуваат можни услови за дожд.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!