Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 26/09/2018

ВИНДООР ИНГ Гостивар има потреба од работници

ВИНДООР ИНГ Дооел Гостивар вработува двајца мајстори за работа со ПВЦ и алуминска столарија. Со или без работно искуство. За повеќе информации, сите заинтересирани може да контактираат на: 071 971 174.

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*