fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Во Гостивар фатено лице кое украло мобилен телефон

Објавено

на

Вчера (22 септември) во периодот од 17 до 18 часот во Гостивар, полициски службеници на СВР Tетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 31-годишниот  А.М. од гостиварска Долна Бањица, поради извршена кражба на мобилен телефон, информира полицијата.

Украдениот телефонот бил вратен на сопственикот, а против А.М. ќе следува соодветен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!