Поврзи се со нас

Гостивар

Во Гостивар нападната 35 годишна жена

Објавено

на

Триесет и петгодишна гостиварка вчера (22 март) во 15 часот и 35 минути во СВР Тетово пријавила дека претходниот ден околу 19 часот и 30 минути физичка била нападната од 50 годишниот Б.А. со кого била во врска.

СВР информира дека се расчистува случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена