fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Во Гостивар пронајдена малолетничка која била пријавена за исчезната

Објавено

на

Вчера (22 март) околу 17 часот и 30 минути, во Трговски центар на улица „Илинденска“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар пронашле 17-годишна малолетничка од Радовиш, која на 20-ти овој месец била пријавена дека се оддалечила од домот.

Полицијата соопшти дека девојката била предадена на нејзината мајка.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!