Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 14/01/2019 | 10:58

Во Гостивар синоќа уапсени две момчиња кај кои е пронајдена марихуана

Полициски службеници од Полициската станица Гостивар, ноќеска околу 23 часот и 45 минути, на улица „Живко Брајковски“ во Гостивар ги лишиле од слобода  А.И. на возраст од 24 години од Гостивар и  25 годишниот Т.С. од Долна Бањица, кај кои е пронајдена  марихуана, соопшти МВР. Лицата биле задржани во станица за целосно расчистување на случајот.

Напишете коментар