Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Во Гостивар уапсено лице кај кое полицијата нашла хероин

Полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово- Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар, вчера (11 јуни) околу 16 часот и 25 минути, на улица „Никола Парапунов“ во Гостивар го лишиле од слобода 37-годишниот Џ.А. од гостиварското село Форино.

Како што соопшти полицијата, при преглед кај него бил пронајден хероин. По целосно расчистување и документирање на случајот против лицето ќе следува соодветен поднесок.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!