fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Во општина Врапчиште денес гласаат 4 болни и 5 притвореници

Објавено

на

Своето право на глас за Претседателските избори 2019-та, на подрачјето на општина Врапчиште, денес го остваруваат вкупно 9 лица, од кои четири болни и изнемоштени и пет притвореници, информираа од Општинската изборна комисија.

Во избирачкиот список на оваа општина има вкупно 25.594 гласачи, кои се распоредени во 39 избирачки места.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!