fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Во полициска акција приведено едно лице од Гостивар

Објавено

на

Во текот на ноќта полицијата изврши претес во домот на гостиварец. Неофицијално приведено е едно лице кај кое е пронајдено одредено количество на дрога.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!