Поврзи се со нас

Гостивар

Во Зубовце вчеравечер приведена 27 годишна девојка

Објавено

на

СВР Тетово информира дека вчеравечер (2 април) околу 22 часот и 20 минути во селото Зубовце, полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар ја привеле 27-годишната А.Б. од Косово поради сомнение дека непријавено престојувала на подрачјето.

Таа е задржана во полициска станица за понатамошна постапка.

 

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена