fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

Вработувања во Регулаторната комисија за енергетика, плати до 53.000 денари

Објавено

на

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 6 државни службеници во Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги.  Отворени се работни места за позициите: Помошник раководител на сектор за електрична енергија, Соработник на пазар на електрична енергија, Раководител на одделение за економски работи од областа на водни услуги, Раководител на одделение за технички работи од областа на водните услуги, Раководител на одделение за истраги и прекршоци и Советник за логистика и преведувач од/на албански и англиски јазик.

Месечните плати се движат од околу 42 до 53 илјади денари, зависно од работното место.

Огласот трае до 17 јануари.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!