fbpx
Поврзи се со нас

Занимливости

За верување или не?! Чудна појава регистрирана на камера

Објавено

на

Знаме дека низ македонските шуми, на многу места има поставено сензор камери за набљудување на дивиот животински свет и против ловокрадци. Камери кои се во мирување се активираат со сензор само на движење. Дали е за верување или не, ќе одличите сами. Регистрирана е навистина несекојдневна  појава “да се наежиш”. Од што бега срната..?

cq1pcjlwiaax8gn

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!