Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 05/10/2018 | 10:09

Забава до раните утрински часови – Отворање на “MASSIVA NIGHTCLUB” оваа сабота

Доколку ви недостигаше место за незаборавна забава и журкање до „даска“, тогаш викендов што претстои е вашиот идеален викенд. Оваа сабота (6 октомври) ќе се памети по отворањето на добропознатото место за нај нај забави, „Massiva Nightclub”. Нема дилема дека треба да бидете дел од оваа вечер.

За максимално расположение и атмосфера на ниво ќе се погрижат единствените “Куку Леле”! Нивните хитови: Кучка неверна , Постела рози, Р’мбам ко црнец… и многу други ќе ја направат оваа сабота вечер за паметење за сите кои ќе бидат гости во „Massiva Nightclub”. Атмосферата ќе ја загрее диџеј Боби, а некаде после полноќ ќе настапат Панки и Роберт.

„Дење р’мбам ко црнец, а ноќе сонувам во бело“

Оваа сезона, „Nightclub Massiva“ , ќе изненади со нови забави, кои ќе го одведат ноќниот живот, на сосема поинакво ниво. Дојдете одморени, затоа што забавата трае до раните утрински часови. Влезот е слободен.

Резервции & Инфо : 077 852 351.

(комерцијална објава)

Напишете коментар