Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

Заедничка фотографија на советниците во Совет на Гостивар пред крајот на мандатот

Објавено

на

Советот на Општина Гостивар денес ја одржа 36-тата седница. Наскоро ќе бидат распишани локалните избори, кои треба да се одржат во октомври, советниците го привршуваат мандатот, па на крајот од седницата си направија спомен со заедничка фотографија.

29 јули, Гостивар

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

ФОТО ВЕСТ

Fotografi e përbashkët e këshilltarëve në Këshillin e Gostivarit para përfundimit të mandatit

Објавено

на

Këshilli i Komunës së Gostivarit sot e mbajti sesionin e 36-të. Së shpejti do të jenë të shpallura zgjedhjet lokale, që duhet të mbahen në Tetor, këshilltarët e përfundojnë mandatin, dhe në fund të sesionit bënë një kujtim me fotografi të përbashkët.

29 Korrik, Gostivar

Сподели ја веста:

Популарно изминативе 100 дена