Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 05/05/2019 | 14:46

Запознајте ја Ана: Најубавата гардистка на Путин

Триесет и едногодишната Ана Храмцова, подофицир ја понесе победата на првиот фото натпревар на руската Нaционална гарда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᎯℋℋᎯ ჯ℘ᎯℳųỢℬᎯ IFBB (@khramtsovaaniya_ifbb) on


Згодната Русинка, потекнува од семејство со воена традиција и е посветена на својата професија и кондиција, редовно вежба и тренира, а особено е вешта во пукање со пиштоли и пушки.

Ана е мажена и има дете. На овој конкурс победила во конкуренција со 1.000 други кандидатки.

Руската Национална града брои 340.000 припадници, а е оформена од претседателот  Владимир Путин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᎯℋℋᎯ ჯ℘ᎯℳųỢℬᎯ IFBB (@khramtsovaaniya_ifbb) on

ript>

Напишете коментар