fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Запознајте ја Ана: Најубавата гардистка на Путин

Објавено

на

Триесет и едногодишната Ана Храмцова, подофицир ја понесе победата на првиот фото натпревар на руската Нaционална гарда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᎯℋℋᎯ ჯ℘ᎯℳųỢℬᎯ IFBB (@khramtsovaaniya_ifbb) on


Згодната Русинка, потекнува од семејство со воена традиција и е посветена на својата професија и кондиција, редовно вежба и тренира, а особено е вешта во пукање со пиштоли и пушки.

Ана е мажена и има дете. На овој конкурс победила во конкуренција со 1.000 други кандидатки.

Руската Национална града брои 340.000 припадници, а е оформена од претседателот  Владимир Путин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᎯℋℋᎯ ჯ℘ᎯℳųỢℬᎯ IFBB (@khramtsovaaniya_ifbb) on

ript>

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!