fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„Заштеда која вреди“ – Нов Ултра леток на Ултра Маркети

Објавено

на

Пристигна новиот Ултра леток на Ултра маркети со супер производи по неверојатно ниски цени, со екстра Ултра викенд понуда!

Акцијата важи во сите Ултра маркети во Гостивар, трае од 14.05 – 20.05, производите се со ограничени количини.

📍 Локација 1 : населба Питарница 📍 Локација 2: населба Млаки 📍 Локација 3: ул. Сретко Крстески бр.38.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!