fbpx
Поврзи се со нас

Магазин

Заштитете се како потрошувачи

Објавено

на

Купивте неисправен нов технички апарат (апарати за домаќинство, телевизори, музички системи, бела техника, мобилен телефон, компјутер и сл.), а трговецот кој ви ги продал не сака да ви ги замени и покрај гаранцијата која сѐ уште трае. Заштитете се како потрошувач, посетете го сајтот: http://nkzprm.mk/tehnika-i-informatika-tehnologija/ и јавете се на 02 6 161 961! Mожеме да го решиме вашиот проблем и да ги спасиме вашите пари!

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!