Поврзи се со нас

Гостивар

Жена нападнала малолетник во Гостивар, случајот го пријавил таткото на детето

Објавено

на

Четириесет и едногодишниот гостиварец Б.К. вчера (16-ти мај) во 13 часот и 40 минути во СВР Тетово пријавил дека околу пладне неговиот малолетен син во близина на гостиварско основно училиште, физички бил нападнат од женско лице со кое претходниот ден имале расправија.

Се расчистува и документира случајот, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена