Поврзи се со нас

Гостивар

Жител на Горна Бањица пријавил напад заради долгови

Објавено

на

Дваесет и тригодишниот Ш.Б. од гостиварска Горна Бањица, вчеравечер (27 април) во 23 часот пријавил дека час и половина пред тоа во селото, во месноста „Теферич“, физички бил нападнат од неговиот соселанец М.А.(55), а поради нивни претходни нерасчистени должничко-доверителски односи.

СВР Тетово информира дека се расчистува и документира случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена