fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Жител на Врапчиште ја пријавил сопругата за исчезната

Објавено

на

Секторот за внатрешни работи Тетово, извести дека вчера (26 октомври) во 13 часот и 40 минути, Б.А.(45) од гостиварско Врапчиште во СВР Тетово пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга А.А.(39).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на А.А.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!