fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Жител на Врапчиште пријавил физички напад од соселанец

Објавено

на

Вчера, 11.08.2020 година во 15.10 часот во Полициското одделение Галате Џ.Т.(47), од гостиварското село Врапчиште, пријавил дека околу 13.30 часот на спореден пат во с.Врапчиште, бил физички нападнат од страна на Н.Р. од истото село, поради нерасчистени должничко-доверителски односи, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки и активности за целосно расчистување на случајот, при што ќе следи и соодветен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!