Поврзи се со нас

Вести

Зошто да се рекламирате на Gostivarpress.mk?

Објавено

на

Интернет маркетингот овозможува одлични резултати со убедливо најмалку вложување во споредба со останатите медиуми, што моментално претставува најефтин и најефикасен начин на рекламирање:

– Ефектот на рекламата е прецизно мерлив што не е случај со останатите медиуми
– Една од предностите е што вашата реклама може да се погледне секогаш 24/7, 365 дена во годината
– Интернетот е најбрз медиум, а рекламните банери може да се менуваат, обновуваат во секое време согласно вашите потреби
– Добриот текст на нашиот портал за вашата компанија има ефект подобар од било која друга реклама во регионов
– Добивате поголема посета на сопствениот сајт и со тоа ја зголемувате побарувачката на производите и услугите кои ги нудите
– Добра позиција на порталот едноставно нуди поголема ефикасност

Порталот Gostivarpress.mk е единствен медиум од ваков вид, доста е популарен, посетуван и влијателен медиум за регионот на Гостивар. Gostivarpress.mk се истакна како најдоборо место за рекламирање, квалитетните содржини привлекуваат огромен број на посетители од сите генерации и се во можност безброј пати да го погледнат  вашиот рекламен банер, а објавата која сме ја објавиле за вас на вака високо развиен и одлично рангиран сајт засекогаш останува високо позиционирана на интернет пребарувачите како што е Goggle, Yahoo, Bing.

Информациите кои се објавуват на Gostivarpress.mk секојдневно ги пренесуваат најголемите агрегатори на вести во државава и се следат од цела држава и странство така што вашата реклама добива пошироки размери. 

За повеќе информации околку маркетингот може да не контактираат на тел: 070229279,  или побарајте понуда според вашиот буџет на: [email protected] или Facebook Фан страна.

НАЦРТ СО ПОЗИЦИИ ЗА БАНЕРИ

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 36 минути

Таравари: Гостивар треба да биде модел за Северна Македонија за меѓуетничките односи

Македонијапред 2 часа

Пендаровски ги потпиша указите за петте закони за изградба на коридорите 8 и 10д

Гостиварпред 2 часа

Во Градец пуштен во употреба Дневен центар за лица со попреченост

Гостиварпред 4 часа

Нарушен јавен ред и мир во Гостивар на прославата за Ердоган

Македонијапред 4 часа

Бектеши: Нема продолжување на мерката за замрзнување на цените на земјоделските производи и нема поскапување на струјата

Гостиварпред 5 часа

Реоформен Младинскиот совет во Гостивар

Гостиварпред 6 часа

Тепачка во гостиварска Циглана, приведени неколку лица

Македонијапред 6 часа

УЈП: Рокот за годишните даночни пријави истекува на крајот од овој месец

Македонијапред 8 часа

Одржана 10. државна изложба на македонско овчарско куче караман

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена