fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Гостивар во два претреси пронајдени 2.5кг марихуана

Објавено

на

Гостиварската полиција во повторен претрес  во домот на В.М. (44) откри и заплени уште еден килограм, откако минатиот петок кај него беа откриени 1,5 килограми марихуана, информираат од СВР Тетово.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!