Поврзи се со нас

Спорт

Бесплатен влез за дуелот на македонската кошаркарска репрезентација со Украина

Кошаркарската федерација на Северна Македонија (КФСМ) одлучи да не наплаќа билети за натпреварот на „црвено-жолтите“ со Украина. Средбата ќе се...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement