Поврзи се со нас

Спорт

Ѓоковиќ по десетти пат го освои Австралија опен

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ денес во финалето на Австралија опен го победи Гркот Стефанос Циципас со 3:0, по сетови 6:4,...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement