fbpx
Поврзи се со нас

Маркетинг

МАРКЕТИНГ | GOSTIVARPRESS.MK | Mожност за сите!

Објавено

на

Со својата професионалност, актуелност, објективност, порталот Gostivarpress.mk стана влијателен и доверлив медиум.

Покрај што е секојдневно средство за информирање во регионот, државата и странство. Gostivarpress.mk е и исклучиво атрактивен рекламен простор! Голем број на локални, национални и светски компании ги препознаа бизнис предностите од овој вид на маркетинг и успешно го освојуваат пазарот.

Искористете ја и вие вашата можност, бидете лидери во вашиот бизнис – рекламирајте се на Gostivarpress.mk.

МАРКЕТИНГ можности кои ви ги нуди Gostivarpress.mk:

(ТОП) БАНЕРИ

ТОП БАНЕРИТЕ се позиционирани на врвот. Атрактивната позиција секогаш на видик на посетителот – овие позиции се најударни на порталот. Фиксни и ротирачки, се прикажуваат  24/7 на насловна и сите останати категории.

Позиција 1Позиција 2Позиција 3Позиција 4Позиција 5
11.000 ден.10.000ден.9.000ден.7.000ден.6.000ден.

 

БАНЕРИ

БАНЕРИТЕ се позиционирани низ порталот. Поставени се помеѓу најатрактивните теми, фиксни и ротаирачки се прикажуваат 24/7 на насловна.

Позиција 6Позиција 7Позиција 8Позиција 9
6.000 ден.6.000 ден.5.000 ден.3.000 ден.

 

ПРОМОТИВЕН ТЕКСТ (PR)

ПРОМОТИВЕН ТЕКСТ е вид на промоција која подразбира нарачана статија наменета за информирање, промоција на одреден настан, компанија, производ, јавни набавки, соопштенија, награди. Статијата може да содржи текст, фотографии и видео. Во цената влегува споделување на социјални мрежи и дополнително спонзорирана објава на Фејсбук.

објава, граф-дизајн, социјални мрежиподготовка, пишување, објава, граф-дизајн, социјални мрежи
1.500 ден.3.000 ден.

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ МАРКЕТИНГ УСЛУГИ

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛУГИ како што се излегување на терен, фотографирање, пишување промотивни (PR)текстови, изработка на банери, креирање маркетинг кампања се наплатува дополнително по договор.

ЧЕСТИТКИ

Објава на честитки по повод државни и верски празници. Се подготуваат и објавуваат на порталот. Во цената влегува споделување на социјални мрежи и дополнително спонзорирана објава на Фејсбук.

За сите дополнителни информации може да не контактирате на:

НАЦРТ НА ПОЗИЦИИ ЗА БАНЕРИ:

1 Коментар

1 Коментар

 1. Sasho Hristov

  25/03/2020 во 07:41

  СООПШТЕНИЕ 🚖🚗🚙

  Во ова тешко време во кое се најдовме, предизвикано од коронавирус (Covid-19), од Влечна служба Мартин дооел Гостивар сакаме да Ве известиме дека следејќи го примерот на нашите колеги од регионов одлучивме да помогнеме колку што можеме. Влечна служба Мартин ги нуди БЕСПЛАТНО своите услуги на сите институции Полиција, Брза Помош, Пожарна, Кризен Штаб и други институции и лица кои се вклучени во борба со коронавирусот и негово ширење. Во нашите услуги спаѓа превоз на сите возила во дефект на пат и оштетени возила на територија на Општина Гостивар. Истите ќе бидат извршени без паричен надомест за горе споменатите институции.
  Контакт телефон: 070 314 490
  Ве замолуваме без злоупотреба.

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!