Поврзи се со нас

ONLINE РАДИО

МАКЕДОНСКА НАРОДНА МУЗИКА / On Air..


МАКЕДОНСКА ЗАБАВНА МУЗИКА / In progress..

ЕКС-ЈУ МУЗИКА / In progress..


БАЛКАН КАФАНСКА МУЗИКА / In progress..


ROCK ‘N ROLL МУЗИКА / In progress..

CLUBBING HOUSE МУЗИКА / In progress..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 4 часа

Од тестирани над 4.000 лица за коронавирус, позитивни се 554, има 17 починати

Македонијапред 7 часа

Од најголем асортиман на органска храна, до сегмент за нега и убавина – што сè можете да пронајдете во dm дрогериите?

Македонијапред 7 часа

Comodita Home донираше душеци на Детска Клиника Козле

Гостиварпред 7 часа

Во Гостивар потврдени 52 нови случаи на корона минатата недела

Локални избори 2021пред 8 часа

Утврден распоредот во гласачкото ливче за Локалните избори 2021

Гостиварпред 8 часа

Иницијатива „Гостивар кој го сакам“ и Младина на ДУИ: Таравари вети, но не ги тргна казината од центарот на градот

Гостиварпред 9 часа

Гимназијалците во Гостивар го одбележаа Светскиот ден на мирот

Гостиварпред 10 часа

Таравари во гимназија: Ќе продолжам да инсистирам да се вратат укинатите паралелки

Гостиварпред 10 часа

Физички напади врз гостиварец и 18 годишна девојка

Вестипред 13 часа

Предупредување од УХМР за заладување и засилен ветер

Вестипред 13 часа

Зошто животот на село е поубав?

Македонијапред 14 часа

Нема потреба од менување на наставниот модел, оценуваат надлежните

Локални избори 2021пред 15 часа

Денес ждрепка за редоследот на гласачките ливчиња

Гостиварпред 2 недели

Гостиварската полиција фати лице кое провалувало и крадело во болница, катастар и други установи во Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Нарушување на јавниот ред и мир во Здравствениот дом во Ростуше каде се лечат пациенти од ковид

Гостиварпред 2 недели

Пари, телефон и клучеви од автобуси украдени од автобуската станица во Гостивар, приведена девојка

Гостиварпред 2 недели

Јакупи: Во модуларната болница имаме 12 пациенти, трагедијата во Тетово ги вознемири, но немаше паника

Македонијапред 1 недела

МОН да воведе задолжително бесплатно тестирање во училиштата, а наставата да се одвива и на отворено-повикува МЕЃАШИ

Гостиварпред 1 недела

Пазар Гостивар – Ќе правиме ајвар, но помалку оти е скапо, велат граѓаните

Гостиварпред 6 дена

Починатото лице на 23 години од Гостивар немало хронични болести и не било вакцинирано против ковид

Гостиварпред 2 недели

Лица на 23 и 37 години меѓу починатите од Гостивар евидентирани во денешниот ковид извештај

Гостиварпред 4 дена

Бојкот на наставата по турски јазик во гимназијата во Гостивар: „Затворањето на паралелката е дискриминација“

Локални избори 2021пред 1 недела

Во Маврово Ростуше поднесени 2 кандидатури за градоначалник и 6 советнички листи

Гостиварпред 2 недели

Да се забрза донесувањето на новиот Закон за игри на среќа, бара иницијативата „Гостивар кој го сакам“

Гостиварпред 2 недели

Полицијата во Гостивар ги засили контролите низ улиците и патиштата

Гостиварпред 1 недела

Дискусија во Гостивар: Пандемијата ги погоди угостителите, занаетчиите, бизнисите…

Спортпред 3 недели

КК Гостивар започна со подготовките за новата сезона

Спортпред 4 месеци

ФОТО ВЕСТ: Македонија тргна за Букурешт на EURO 2020

Гостиварпред 4 месеци

Етно вешта жена во гостиварско Зубовце – старински специјалитети, чист воздух и дружење

Гостиварпред 4 месеци

Повторно протест во Гостивар: Хартиените учебници да останат основно средство за учење!

Гостиварпред 4 месеци

Протест во Гостивар: „Нема да дозволиме експерименти врз нашите деца“

Гостиварпред 5 месеци

Паркот во Гостивар ќе добие нов лик и социјално инклузивен дел (фото)

Гостиварпред 7 месеци

На поларно време и снег Гостивар маршираше во чест на жртвите во автобуската несреќа

Гостиварпред 8 месеци

Како се прославуваше Водици во Гостивар од 2016 до 2020 година (галерија)

Спортпред 11 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: ФК Гостивар – ФК Вардар Форино 1:0 (фото)

Спортпред 12 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: Вардар Форино – Вардар Скопје (8:9)

Гостиварпред 12 месеци

ПРОТЕСТ – Русино е смрт! Белите дробови ни се црни! Сакаме цвеќе, не сакаме депонија!

Спортпред 1 година

Кошаркарскиот клуб Гостивар започна со подготовките за сезоната 2020/2021

Гостиарскипред 1 година

ГОСТИВАР МОРА ДА ДИШЕ! Протест бр.2 (фотогалерија)

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!