fbpx
Поврзи се со нас

Репортажи

Во Мавровско езеро кај Леуново се трага по чамец потонат пред 40 години

Денешниот ден во близина на месноста Црн камен во Леуново беше исполнет со возбуда и интересни случувања. Нуркачи презедоа смел...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!