Поврзи се со нас

ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ ИЗБОРИ 2024

Јакимовски во Гостивар: Сегде е истата мака, децата ни се иселија, останавме без деца

Кандидатот за претседател на ГРОМ, Стевчо Јакимовски денес беше во Гостивар и одржа мини трибина со граѓани, од каде порача:...

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement