Поврзи се со нас

Гостивар

Топол дом за сите-DAVA Гостивар донира дрва за огрев на сиромашни и згрижува бездомници

Зимата  и трошоците за затоплување на домот се неиздржлив удар за социјално загрозените семејства. Хуманитарната организација Дава од Гостивар излегува...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!