fbpx
Поврзи се со нас

Музика

Млади гостиварци промовираа прва заедничка песна

„Ако ме сакаш“ е насловот на првата заедничка песна на младите гостиварци Теодора Матеска и Љубе Цветкоски, која деновиве беше...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!