Поврзи се со нас

Регион

Еврозоната и официјално влезе во рецесија

Еврозоната падна во рецесија, покажуваат новите податоци, пренесува британски Гардијан. БДП низ еврозоната се намали за 0,1 отсто во првиот...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement