Поврзи се со нас

Локални избори 2017

Бејта: Заедно со граѓаните ќе го изградиме Утрешен Гостивар!

  На градскиот плоштад во Гостивар вечерва Демократската унија за интеграција одржа централен собир. На видео бимови беа презентирани делови...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Што, како, каде?!пред 2 дена

Нова „неделна акција со супер ниски цени“ во МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ

Што, како, каде?!пред 4 недели

Пристигна новата колекција на спортската марка FLAIR за Лето 2021

Што, како, каде?!пред 1 недела

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ: Нова месечна акција со БОНУС поени (16.07.21 – 15.08.21)

Гостиварпред 4 недели

МВР до угостителите: За прегласна музика 1000 евра казна, за точење алкохол на малолетници до 2000 евра

Гостиварпред 1 недела

Почна официјалниот дел од Галичка свадба 2021, следете го преносот во живо

Гостиварпред 2 недели

Приведена жена која извршила кражба во продавница во Гостивар

Еден ден со..пред 4 недели

ЕДЕН ДЕН СО: Иван Петровски, доктор специјализант по пулмологија и алергологија

Гостиварпред 4 недели

Прекин во сообраќајот на патот Гостивар-Тетово во понеделник поради реконструкција на несреќата во која загина полицаец

Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!