Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Огласи

Се бараат лица со познавање на германски јазик – „Sales call“ вработува во Гостивар и Скопје

Компанијата „Sales call DOOEL | GmbH“ Гостивар, вработува лица со познавање на германски јазик. За нивните канцеларии во Гостивар и Скопје. Повеќе информации и пријавување на телефонскиот број: 071 470 878

Прочитај повеќе »

Сакате кариера во врвен ресторан? „Pella Restaurant Гостивар“ е вашата можност – Аплицирајте за работа во „Pella“

Гостивар и регионот набрзо ќе добијат врвен ресторан кој ќе овозможи гостите да се чувстуваат „кралски“ како во некои угостителските објекти низ светските метрополи. Она по што Pella ќе се издвојува од повеќето други ресторани  е ентериерот, оригиналната гастрономска понуда ...

Прочитај повеќе »

Компанијата „Bau Group Гостивар“ вработува – почетна плата 500 евра

Компанијата „Bau Group Гостивар“ има потреба од работници со работно искуство, за производство на ПВЦ столарија, туш кабини, преработка на сите видови на стакло. Почетна плата 30.500 денари. Повеќе информации и аплицирање на телефонскиот број: 072 735 105

Прочитај повеќе »

МОНТЕНЕГРО вработува Мерчендајзер

Монтенегро има потреба од вработување на работното место: Мерчендајзер за реонот на Гостивар, Кичево и Дебар. Потребни услови за даденото работно место: -Со или без работно искуство -Завршено средно образование -Поседување комуникативни вештини -Возачка дозвола Б категорија Сите апликации заедно ...

Прочитај повеќе »