fbpx
Поврзи се со нас

Огласи

Преглед на отворени огласи за вработување на Vrskazarabota.mk

Објавено

на

На платформата за вработување во полошки регион Vrskazarabota.mk, која има цел да биде главна врска помеѓу компаниите кои имаат потреба од вработени и барателите на работа во Полог, користејќи ги модерните технологии и интернетот, активни се пет новоотворени огласи.

Се бара: фармацевт/фармацевтски техничар, продавач на деликатес, касап/месар, касиер/ка, продавач/ка, маркетинг агенти и неколку други профили.

Комплетните огласи може да ги погледнете ТУКА.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!