Поврзи се со нас

Некатегоризирано

Русија суспендирана четири години од олимписките и светските првенства

Русија доби забрана да учествува на Олимпијада, Параолимпијада и Зимски игри следните четири години поради скандалот со допинг, одлучи вчера...

Advertisement
Advertisement

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement