Поврзи се со нас

Гостивар

Нападната девојка во салон за убавина во Гостивар

Објавено

на

МВР информира дека вчера (1.08.2022) во 22.40 часот во Полициска станица Гостивар, 23 годишна девојка од Чегране пријавила дека додека била на своето работно место во салон за убавина во Гостивар, околу 17.15 часот, по претходна расправија, била физички нападната од В.Н. од Кичево (женско лице), чиј сопруг упатувал навреди кон вработените. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена