fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„Kenan Pharmacie Гостивар“ ќе врши достава на лекови за време на полицискиот час

Објавено

на

Продолжениот полициски час започна од 16 часот денес и ќе трае до 5 часот наутро. „Kenan Pharmacie Гостивар“ излегува во пресрет на граѓаните коишто ќе имаат потреба од лекови во текот на викендов, додека е на сила целосната забрана за движење. Со цел да ги задоволат потребите на граѓаните, аптеката ќе врши и бесплатна достава на нарачката до домовите.

Нарачките и доставата ќе може да се реализираат според следното работно време:
Понеделник – петок: 16:00-21:00 часот
Викенд: 09:00-21:00 часот

Телефон за контакт: 042 214 339.

Од „Kenan Pharmacie“ уште порачуваат:
„Останете дома, почитувајте ги препораките тоа е најмалку што може да направите за себе и вашите најблиски. Само така ќе придонесеме овој период да трае пократко“.

(комерцијална објава)

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 3 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Македонијапред 4 недели

Во тек е исплата на финансиска помош од 100 евра, приговорите се разгледуваат

Гостиварпред 1 недела

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 2 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 1 недела

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 4 недели

Какво време не‘ очекува оваа работна недела?

Гостиварпред 4 недели

Од полноќ нови цени на горивата

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!