Поврзи се со нас

Македонија

Ловот на 420.000 денари започнува во MOZZART онлајн казино

комерцијална објава

Објавено

на

Започна ловот на богатство во MOZZART онлајн казино, а ќе трае во период од 26.10 до 04.11. Учествувај на Mozzart онлајн казино турнирот на www.mozzartkazzino.mk, направи најголема единствена добивка во однос на износот на бетот (облогот) и преземи една од 100-те награди во износ од 300.000 денари.

Тоа се разбира не е сè, бидејќи во Mozzart онлајн казино наградите како да паѓаат од небо со фонд од 120.000 денари. Имаш налог на www.mozzartkazzino.mk? Побрзај, можеби наградата ќе падне токму кај тебе на сметка, со услов да имаш минимален бет (5 MKD или повеќе). Од 150 награди, 10 награди се во износ од 3.000 MKD, исто толку има кога се во прашање наградите од 1.800 MKD, 20 награди од 1,200 MKD, 50 награди во износ од 600 MKD, додека најголем број на награди се оние од 300 MKD.

Игрите кои учествуваат во промоцијата се од Pragmatic Play провајдерот: Wolf Gold, Sweet Bonanza, Book of Tut, The Dog House, Mustang Gold, Chilli Heat, John Hunter and the Scarab Queen, Madam Destiny, Starz Megaways, Hot to burn и Curse of the Warewolf Megaways.

Целосните правила на турнирот може да ги прочитате тука.

Сподели ја веста:
„МИНУТИ ЗА СЕКОГО“ | Фејзи и Ѓурчиновска | ЖЕНИТЕ ОД РУРАЛНИ СРЕДИНИ
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 1 недела

Курсна листа на НБРМ и приватните менувачници во Гостивар

Македонијапред 2 недели

Најнова одлука: Од утре промената на возачките, сообраќајните и патните листови ќе бидат без надоместок

Македонијапред 4 недели

Ќе се доделуваат ваучери за инвертери, огласот утре

Што, како, каде?!пред 4 недели

Гаражна распродажба во РАМСТОР: Огромни попусти до 70% на шопинг до 11ти Февруари!

Македонијапред 2 недели

Граѓаните затекнати во странство по 12 февруари со стари пасоши, ќе можат да се вратат со патен лист

Гостиварпред 3 недели

Таравари: Куршумот најден пред мојот дом е со јасна заканувачка мафијашка порака

Гостиварпред 3 недели

Утре во Гостивар можни прекини на водата и намален притисок поради пуштање во употреба на нов резервоар

Гостиварпред 2 недели

Велјаноски: Одлуката за вработување во гостиварската болница е противзаконска, прекршителите да бидат повикани на одговорност

Гостиварпред 3 недели

Пред влезната врата од куќата на Таравари оставен куршум

Гостиварпред 1 месец

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 2 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 3 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 3 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 6 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 6 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 7 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Гостиварпред 7 месеци

Гостивар домаќин на атрактивна Меѓународна изложба на кучиња со учесници од 25 земји

ФОТО ВЕСТпред 7 месеци

ФОТО ВЕСТ | Августовска вечер низ Гостивар

Огласи за вработување:

- Клуб Спорт 77
- Млекара Маврово с.Ижиште
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена