Поврзи се со нас

Гостивар

Маж сам се пријавил во ПС Гостивар за напад врз невенчаната сопруга

Објавено

на

СВР Тетово информира дека вчера (28 март) околу 14 часот во Полициската станица Гостивар се пријавил 47-годишниот А.У. кој претходно бил пријавен од неговата 45-годишна невенчана сопруга дека физички ја нападнал.

Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот и против лицето ќе следува соодветен поднесок, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена