Поврзи се со нас

Гостивар

Отворен нов маркет на МОНТЕНЕГРО во Гостивар! Голема акција на дел од понудата

Објавено

на

Добро познатиот и докажан бренд Монтенегро кој годинава прослави 34 години постоење, ја прошири понудата и достапноста за потрошувачите. Денес во Гостивар на нова локација, на површина од 300 метри квадратни, во нов современ ентериер свечено беше отворен нов маркет, лоциран на ул„ЈНА“ бб, (спроти стариот маркет бр.4).

Во никој случај нема да погрешите ако го посетите новиот продажен простор на Монтенегро и одберете дел од широкиот асортиман на производи: прехранбени продукти и пијалоци, свежо месо, средства за хигиена, облека, предмети за домаќинство итн…

По повод почетокот на работата на новата локација, Монтенегро во новиот маркет ги радува купувачите со акциски цени и неверојатни понуди. Актуелната акција трае од денес, 12 јули до 14 јули.
[3d-flip-book id=”99801″ ][/3d-flip-book]

Веќе сите знаат, Монтенегро е секогаш најдобар избор!

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ИСТРАЖУВАЧКА анкета

Следете нè и на Facebook

Занимливостипред 36 минути

Најстариот ресторан во светот работи речиси 3 века, печката никогаш не се гасне

Гостиварпред 4 часа

Средба на УЈП со жени претприемачки во Гостивар

Гостиварпред 6 часа

Во контроли на превозот на ученици во Гостивар и Тетово откриени 13 прекршоци

Гостиварпред 7 часа

Приведен гостиварец, агресивно се однесувал кон полициски службеници

Гостиварпред 8 часа

Лукаревска во посета на Центарот за аутизам во Гостивар, даночниците донираа опрема

Спортпред 9 часа

СП2022: Познати шест осминафинални двојки, се бараат уште две

Гостиварпред 10 часа

Приведена жена од гостиварско за издржување на затворска казна

Македонијапред 11 часа

Се укинува прогресивното оданочување

Гостиварпред 12 часа

Викенд временска прогноза

Гостиварпред 13 часа

Во делови од Гостивар и повеќе села денес ќе има прекини на струјата

Гостиварпред 1 ден

Трибина на Форум на жени на СДСМ во Гостивар: Насилството врз жените не е приватна работа, туку е прашање упатено кон целото општество

Спортпред 1 ден

СП2022: Прво осминафинале за Мароко по пауза од 36 години 

Македонијапред 1 ден

Ковачевски не одржал средба со Таравари, не е планирана за оваа недела

Гостиварпред 5 дена

Ниќифорово може да даде уште една потврда дека Македонија е библиска земја

Гостиварпред 2 недели

Гостивар ќе има Центар за дијаспора, поддршка за иселениците и очекувања за инвестиции

Гостиварпред 1 недела

Приведен 20 годишник на патот Маврови Анови-Дебар, физички се пресметувал со брачен пар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар граду мој, во срце те носам – Свеченост во чест на 18 Ноември

Интервјупред 1 ден

ИНТЕРВЈУ со Митрополитот Тетовско – гостиварски г. Јосиф по повод 10 години епископски чин

Гостиварпред 6 дена

Шествековната црква во Леуново заштитена од ризик, жителите горди и благодарни

Гостиварпред 2 недели

Гостиварци со 3-то место на Младинското екипно првенство во шах

Гостиварпред 1 недела

Секој заслужува радост! Донаторска акција во Гостивар за децата од Дневен центар и ранливи семејства

Гостиварпред 1 недела

Фудбалерите и ФК Гостивар во хумана акција за помош на загрозени семејства

Гостиварпред 1 недела

Пет лица уапсени во Гостивар заради бесправна градба на објект

Спортпред 2 недели

КК Гостивар без проблеми против Струмица за „шест од шест“

Вестипред 2 недели

Турски воздушни напади врз курдски позиции во Сирија и Ирак

Гостиварпред 1 недела

Нова фасада и прозорци во училиштето во Циглана

Гостиварпред 2 недели

Гостивар граду мој, во срце те носам – Свеченост во чест на 18 Ноември

Спортпред 4 недели

Каланоски со два погодоци го одлучи победникот во локалното дерби ФК Гостивар – ФК Арсими Чегране (2-0)

Спортпред 1 месец

КК Гостивар го „спакува“ и Работнички 87-76

Македонијапред 2 месеци

Св. Кирил Лешочки – Прв светец од Тетовско-гостиварската епархија (Фото)

Спортпред 2 месеци

(Фотогалерија) Празник на кошарката во Скопје – МЗТ го пречека Партизан 74-92

Гостиварпред 2 месеци

Три децении јубилеј на Глигоровски: Убавина со македонски фолклор и бура од емоции во Гостивар

Културапред 3 месеци

Со концерт на етно групата Синтезис во Гостивар почна чествувањето на Денот на независноста

Гостиварпред 4 месеци

Чествување на Преображение во Гостивар – Манастирот во Циглана срцето на прославата

Гостиварпред 4 месеци

Завршен настан од Летната школа во Гостивар – Среќни деца, задоволни ментори

Гостиварпред 4 месеци

Свеченост по повод празникот Илинден во Гостивар

Гостиварпред 5 месеци

Во Галичник ечеа македонски песни во чест на 1 век од раѓањето на Сариевски (Галерија)

Гостиварпред 5 месеци

Отворен нов маркет на МОНТЕНЕГРО во Гостивар! Голема акција на дел од понудата

Гостиварпред 6 месеци

Пазар Гостивар: Поевтинети зеленчукот и овошјето, понудата богата и примамлива

Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување

- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена