fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Сончев февруарски ден во Гостивар…

Објавено

на

  Невообичаено топлото време за овој период од годината ги намами гостиварци денешниот ден да го поминат надвор од домовите. Раздвижено беше низ целиот град, а особено во големиот градски парк и на шеталиштето покрај Вардар, каде граѓаните уживаа во февруарските сончеви зраци.

  Метеоролозите предвидуваат топло време и во текот на утрешниот ден, со дневна температура до 15 степени.

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  АНКЕТА

  Дали ќе одите на летен одмор?

  Вработувања Полог:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!