fbpx
Na ndiqni në:

Maqedoni

Nga e premtja stabilizim të motit, për vikend deri 13 gradë

Botuar

  • македонски јазик

Në dy ditët e ardhshme do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët dhe i ftohtë me borë të dobët lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë veriore, sidomos ditën e enjte në pjesët lindore.

Sipas IPHM-së, nga dita e premte do të mbajë mot stabil me temperatura të ulëta të mëngjesit, ndërsa temperaturat ditore do të rriten.

Temperaturat minimale për nesër do të lëvizin nga -8 deri në 2, ndërsa maksimalet ditore nga -2 deri në 7 gradë. Më ngrohtë do të jetë gjatë fundjavës, të shtunën deri në 13 dhe të dielën deri në 11.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена