Поврзи се со нас

Гостивар

Жител на Чајле пријавил физички напад пред угостителски објект

Вчера (20 февруари) во 13 часот, 48 годишен жител на гостиварско Чајле во Секторот за внатрешни работи Тетово пријавил дека во угостителски објект во селото, физички бил нападнат од негов соселанец на возраст од 42 години.

Пријавениот бил повикан е во Полициското одделение Чегране, а полицијата извести дека се расчистува случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!