Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Девојчиња во носија во Врбен

Девојчиња во носија во Врбен, село во кое и денес жените се облекуваат во народни носии

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!