Поврзи се со нас

Македонија

Нептун Македонија го најавува свеченото отворање на нова продавница во Палма Мол ТЕТОВО

Во петок, на 22.03.2024 година во 12 часот.

Објавено

на

Ве очекуваат многу производи, врвна услуга, пристапни цени, одлични услови за плаќање, но и супер забава со диџеј, изненадувања, попусти до 50%, подароци, ексклузивни понуди, ДВОЈНО повеќе поени на haPPy картичка и многу други поволности.

Целиот тим е возбуден и ангажиран со најновата локација на Нептун, која ќе донесе разновидност во понудата, но исто така ќе биде атракција за технолошките ентузијасти и обожаватели. Посебна приказна е внатрешноста на продавницата, подобра видливост на производите, збогатено портфолио, обучен и стручен кадар, концепт кој овозможува атрактивно, лесно и софистицирано шопинг искуство.

Благодарение на оваа нова продавница, популарната сцена за бела техника и електроника станува се побогата и Нептун Македонија како лидер во новите технологии, постојано инвестира во иновации, унапредувања и подобрувања на решенија и услуги за своите клиенти.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 1 час

Изгубена или украдена? Со картичка на гостиварец некој си пазарувал во маркет во Тетово

ИЗБОРИ 2024пред 4 часа

Денес почнува кампањата за Парламентарните избори

Здравје и убавинапред 5 часа

Сремуш – одлично средство за чистење на организмот после зимските месеци

Македонијапред 6 часа

Прилагодена брзина и внимателно возење по влажните коловози

Македонијапред 17 часа

Вечерва значително посвежо време, инфо за измерени температури и прогноза за утре

Здравје и убавинапред 18 часа

Дали замрзнатото овошје и зеленчук е исто толку добро како и свежото?

Македонијапред 20 часа

Втор повик за грантови за модернизација во земјоделие

Гостиварпред 21 час

Лишен од слобода 19-годишник осомничен за кражба на добиток во Добридол

Македонијапред 22 часа

Вработените во Шумско ќе го радикализираат протестот! Немаат плати, теренски додатоци…

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена