Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Нов Авто сервис во Гостивар „Илија“ – Гарант профи услуги, за безбеден автомобил

Објавено

на

Денес во Гостивар започна со работа новоотворениот сервис за моторни возила „Илија“, каде што возачите ќе можат да добијат голем број услуги на едно место.

Прифатливи цени за секого, професионалност, технолошки процеси на оджување, поправка, набавка на оригинални резервни делови, компоненти и материјали се поволностите кои ви се загарантирани во новиот сервис.

Сервисот „Илија“ е опремен со сета потребна опрема како и неопходното знаење кое овозможува непречено користење на вашиот автомобил. Долгогодишното искуство на мајстор Илија е само потврда дека вашиот миленик на четири тркала е во сигурни раце.

Новиот авто-сервис „Илија“ е лоциран на ул.Илинденска на излезот од Гостивар кон Тетово наспроти трафостаницата 110 во Гостивар. Телефон за контакт: 077 892 077

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена