Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„ЈК Травел“ и „СН финансии“ од сега достапни и во Гостивар

Објавено

на

Денеска свечено се отвори новата канцеларија на ЈК Травел и СН Кредити во Гостивар, лоцирана на булевар „Гоце Делчев“ бр.102 во близина на Центарот за култура АСНОМ, која нуди туристички и финансиски услуги.

ЈК Травел е туристичка агенција која е повеќе од 15 години на пазарот, агенцијата нуди голем број туристички аранжмани, (сопствен закуп за летен одмор, сопствен закуп за зимски одмор, чартер програми), хотелски резервации, авио карти, посредување за визи, организирање на индивидуални и групни патувања. Ориентирајќи се кон тоа да обезбеди што поширок спектар на туристички услуги, ЈК Травел постојано инвестира во квалитетен персонал и адекватни технологии.

“СН финансиско друштво“ е прва финтек компанија во Македонија со домашен капитал која е главно фокусирана на одобрување и исплата на кредити. Професионалниот и проактивен пристап кон клиентите, квалитетот на услугата и брзината на одобрување и исплата несомнено се клучни фактори со кои може да се пофалат од новата канцеларија на СН кредити во Гостивар.

За своите клиенти ќе биде отворена со работно време од понеделник до петок 08:00 – 16:00. Повеќе информации може да се добијат на телефонските броеви:

ЈК Травел – 076309440
СН Финансии – 076309444

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 4 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 8 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 9 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена